Friday, January 01, 2016

CiDA Web Exam Revision Sessions Friday 8th Jan 2016

Surname Forename Revision Session Teacher Room Period
Abraham Josh M.Smith 675 Pd 3 - 5
Adamopoulos Georgios M.Smith 675 Pd 3 - 5
Allen Lewis M.Knight 565 Pd 1-2
Andrews Isaac M.Knight 565 Pd 1-2
Baker Megan P.Rymill 679 Pd 3 - 5
Barnes Jack M.Knight 565 Pd 3 - 5
Bartlett Paige M.Smith 675 Pd 1-2
Beecheno Georgia M.Knight 565 Pd 1-2
Bolton Joseph M.Knight 565 Pd 1-2
Bond Joshua M.Knight 565 Pd 3 - 5
Brewster Chloe M.Knight 565 Pd 3 - 5
Brogan Lauren M.Knight 565 Pd 1-2
Bunday Ellie P.Rymill 679 Pd 3 - 5
Burt George M.Knight 565 Pd 1-2
Buttle Lewis M.Knight 565 Pd 3 - 5
Byrne Olivia M.Smith 675 Pd 3 - 5
Challis Daniella M.Smith 675 Pd 3 - 5
Chivers Lexie M.Smith 675 Pd 3 - 5
Clapson Ella M.Smith 675 Pd 1-2
Clark Lucy M.Smith 675 Pd 1-2
Clarkin Nathan M.Knight 565 Pd 1-2
Crompton Harvey M.Knight 565 Pd 1-2
Dallimore Kate M.Smith 675 Pd 1-2
Davis Charlotte M.Smith 675 Pd 3 - 5
Devlin Charlotte M.Smith 675 Pd 1-2
Easterby Penny P.Rymill 679 Pd 1-2
Edmunds Joseph M.Smith 675 Pd 3 - 5
Ellis Jay M.Smith 675 Pd 1-2
Ellison Christopher M.Knight 565 Pd 3 - 5
Evans Molly M.Smith 675 Pd 1-2
Eyre Savannah M.Knight 565 Pd 3 - 5
Foreman James M.Knight 565 Pd 3 - 5
Frith Martyn M.Knight 566 Pd 1-2
Giles Jennifer M.Smith 675 Pd 1-2
Giles Lewis M.Smith 675 Pd 3 - 5
Gillett Bethany M.Smith 675 Pd 3 - 5
Godfroy Hugo P.Rymill 679 Pd 1-2
Greenall Brandon M.Knight 565 Pd 1-2
Gregory Chloe M.Knight 565 Pd 1-2
Hayles Ricky P.Rymill 679 Pd 3 - 5
Hinton Emiley M.Smith 675 Pd 3 - 5
Houghton Elise M.Knight 565 Pd 1-2
Hounsell Connor M.Smith 675 Pd 3 - 5
Humby Kieran P.Rymill 679 Pd 3 - 5
Ito Alyssa M.Knight 565 Pd 1-2
James Joshua M.Smith 675 Pd 3 - 5
Jerram Samuel M.Smith 675 Pd 3 - 5
Jordan-Wellstead Joshua M.Knight 565 Pd 3 - 5
Kendall Billy M.Knight 565 Pd 1-2
Kirby Jack P.Rymill 679 Pd 3 - 5
Lacey Robert M.Knight 565 Pd 1-2
Lawler Nicole P.Rymill 679 Pd 3 - 5
Lawrence Lucy P.Rymill 679 Pd 3 - 5
Loach Megan M.Knight 565 Pd 3 - 5
Long Megan M.Knight 565 Pd 3 - 5
Marcos Guilherme M.Smith 675 Pd 3 - 5
Martinez Brandon M.Knight 565 Pd 1-2
Mitchell Morgan P.Rymill 679 Pd 1-2
Mo Jacob P.Rymill 679 Pd 1-2
Moore Lauren M.Smith 675 Pd 3 - 5
Moss Shaun M.Knight 565 Pd 1-2
Murray Taine P.Rymill 679 Pd 3 - 5
Norman Benjamin M.Knight 565 Pd 1-2
Peacock Olivia M.Knight 565 Pd 1-2
Pepper Craig M.Smith 675 Pd 3 - 5
Phillips Joshua M.Smith 675 Pd 3 - 5
Picano Bradley M.Knight 565 Pd 3 - 5
Ravenscroft Aidan M.Smith 675 Pd 1-2
Reynolds Mylo M.Smith 675 Pd 3 - 5
Richmond Daisy P.Rymill 679 Pd 1-2
Ripper Jade P.Rymill 679 Pd 3 - 5
Ripper Amber M.Smith 675 Pd 3 - 5
Ritchie-Barnes Ellie M.Smith 675 Pd 1-2
Roberts Elizabeth M.Knight 565 Pd 3 - 5
Ross Olivia M.Knight 565 Pd 1-2
Rowley Madelaine M.Smith 675 Pd 1-2
Russell Hannah P.Rymill 679 Pd 1-2
Russell Ethan M.Knight 565 Pd 3 - 5
Saunders George P.Rymill 679 Pd 3 - 5
Saunders Ewan M.Smith 675 Pd 3 - 5
Scurr Harry P.Rymill 679 Pd 1-2
Shaw Oliver P.Rymill 679 Pd 1-2
Simmons William M.Knight 565 Pd 3 - 5
Smart Samuel P.Rymill 679 Pd 1-2
Smith Rhys M.Knight 565 Pd 1-2
Stoker Bradley M.Knight 565 Pd 3 - 5
Strong Harry P.Rymill 679 Pd 1-2
Swanston James M.Knight 565 Pd 3 - 5
Terrell Shannon M.Knight 565 Pd 3 - 5
Thompson Ella M.Knight 565 Pd 3 - 5
Toomer Samuel M.Smith 675 Pd 1-2
Tuttlebee Eliza P.Rymill 679 Pd 1-2
Vacher Georgia P.Rymill 679 Pd 3 - 5
Walker Lewis M.Knight 565 Pd 3 - 5
Wall Ashley M.Knight 565 Pd 3 - 5
Waller Monique M.Knight 565 Pd 1-2
Waugh Alexander M.Knight 565 Pd 3 - 5
Whistance Oliver M.Smith 675 Pd 1-2
Wilcock James M.Knight 565 Pd 1-2
Wilkinson Eleanor M.Knight 565 Pd 3 - 5
Williams Aidan P.Rymill 679 Pd 3 - 5
Williams Ryan P.Rymill 679 Pd 3 - 5